Ohlášky 23. 6. 2019

Příští neděli bude pravidelná sbírka na splácení dluhu Pastoračního domu.

Poslední spolčo pro mladé II. stupně ZŠ v tomto školním roce bude dnes od 16.00 hod. na PD.

Pohřeb pana Ludovíta Kršky ze Študlova bude v pondělí v 15.00 hod. v kostele ve Študlově.

Mládežnická mše svatá bude tento pátek 28. 6. ve 20.00 hod. na zahradě PD.

Církevní manželství uzavřou v sobotu v 11.00 hod. v kapli v Poteči Martin Nedavaška a Lenka Filáková, oba z VK.

Náš pan jáhen vás srdečně zve na svoje kněžské svěcení, které bude tuto sobotu v 9.30 hod. v katedrále v Olomouci a také na primiční mši svatou příští neděli v 15.00 hod. v Lipníku nad Bečvou. Na primici pojede z farnosti autobus. Prosíme, přihlašujte se v sakristii. Pan jáhen nás také prosí o modlitbu.

Začátkem července zvou mladí na 7. ročník pěšího putování mladých na Velehrad. Přihlášky elektronicky do 29. 6. Více informací na plakátcích a facebooku.

Zveme všechny na Děkovné odpoledne s otcem Karlem Janíčkem v sobotu 6. 7. v 15.00 hod. na farní zahradě. Pivo, víno, limo, káva – zajištěna. Prosíme vás všechny, abyste donesli něco dobrého k jídlu např. chlebíčky, řízky, zeleninové a ovocné saláty, buchty, zákusky… vše je povoleno. Děkujeme.

Zveme na ministrantský tábor v termínu od 28. 7. do 3. 8. Přihlášky a více informací v sakristii.

Centrum pro rodinu Valašské Klobouky zve na křesťanský letní tábor pro děti od 2. do 6. třídy ZŠ. Tábor bude probíhat od 14. do 20. července na Krásné samotě ve Vidči. Přihlašujte se, co nejdříve u Karolíny Chovancové. Zbývají poslední volná místa. Kontakt a více informací na plakátku.

VK: Vzadu u bočního vchodu si děti mohou vzít prázdninovou cestičku k Bohu. Informace k této aktivitě pro děti najdete na www.rodinnyzivot.cz.

Pořad bohoslužeb

Související příspěvky