Ohlášky 12. 11. 2017

Minulou neděli se při sbírce na charitu vybralo 71 670,- korun. Všem dárcům Pán Bůh zaplať.

Církevní manželství uzavřou v sobotu v 11 hodin ve Študlově Roman Lukaštík a Jana Tvarůžková, oba ze Študlova.

V nedělí 19. 11. bude v kině film Chatrč. Film je velmi silný. Pokud chcete jít do kina, tak si rezervujte lístky, je téměř vyprodáno. Lístky si můžete zarezervovat zde.

Ve čtvrtek 16.11. v 17.30 bude v Pastoračním domě seminář pro manžele na téma Priority. Vedou manželé Smékalovi, cena 100 Kč za pár. Hlaste se v Centru pro rodinu.

Klub seniorů Obzor bude tentokrát ve středu 15.11. Pojedeme za P. Kájou Hořákem do Hošťálkové. Sraz v 16 hod u Pastoračního domu, mše svatá v 17.30 hod. Je domluvený mikrobus, pokud by se chtěl někdo přidat, musí jet svým vlastním vozem.

Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice zve studenty 9. ročníku a jejich rodiče na dny otevřených dveří 1. a 2.prosince, kdy bude možnost dozvědět se všechny potřebné informace o studiu, zkusit si nanečisto přijímačky, prohlédnout si školu a domov mládeže, který je součástí areálu školy. Škola nabízí 2 maturitní obory – předškolní a mimoškolní pedagogika a sociální činnost. V průběhu studia studenti absolvují více než 500 hodin praxí, proto jsou dobře připraveni do zaměstnání. Více na www.cirkevka-bojkovice.cz.

Pan farář bude tento týden na duchovních cvičeních.

Pořad bohoslužeb 12. 11. 2017

Související příspěvky